اخبار و رویدادها

آمار دو برابری رشد صدور مجوز برای تک آهنگ ها

رشد دو برابری صدور مجوز برای تک آهنگ ها

آمار-دو-برابری-رشد-صدور-مجوز-برای-تک-آهنگ-ها-www.honaremaa.ir

بر اساس آمار منتشره توسط روابط عمومی معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، صدور مجوز برای انتشار تک آهنگ‌ها در بهار امسال با تعداد ۴۹۵ تک آهنگ، نسبت به زمان مشابه در سال گذشته رشدی معادل دو برابر داشته است.

به گزارش هنر ما – پایگاه تخصصی هنر موسیقی ایران به نقل از موسیقی ایرانیان، براساس اعلام روز سه شنبه روابط عمومی معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بر اساس آمار مجوزهای دفتر موسیقی در بهار امسال ۴٩۵ تک آهنگ از دفتر موسیقی برای انتشار مجوز گرفته است که به طور میانگین در هر روز پنج تک آهنگ، مجوز انتشار گرفته است. در سه ماهه نخست سال گذشته ٢٧٧ تک آهنگ مجوز انتشار گرفته بود.

همچنین در این سه ماه ٧۶ آلبوم موسیقی و یک آلبوم تصویری مجوز انتشار گرفتند در حالی که سه ماهه نخست سال گذشته ٩١ آلبوم موسیقی و سه آلبوم تصویری مجوز انتشار گرفته بودند. در بهار امسال ۴٨ نماهنگ مجوز گرفتند و در بهار سال گذشته ۶٠ نماهنگ مجوز انتشار گرفته‌اند. در سه ماهه نخست امسال مجوز ٣١ کتاب گویا و ٣۴ استودیوی صدابرداری و مراکز تولید و تکثیر آثار صوتی و تصویری از سوی دفتر موسیقی صادر شده است در حالی که در سه ماه نخست سال گذشته مجوز ٢۶ کتاب گویا و ٣٠ استودیو صادر شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

  • سلام ،خوش آمدید , مهمان
دکمه بازگشت به بالا
بستن