اجراهااخبار و رویدادهاپرفورمنس هاتازه ها

اجرای پرفورمنس نو نِیم از گروه موسیقی یارآوا

پرفورمنس «نو نِیم» کاری از گروه موسیقی یارآوا بر اساس طرحی از مهدی جلالی با حضور نادر مشایخی، شاهرخ خواجه‌نوری و محسن میرمهدی در خانه نمایش دا اجرا می‌شود.
به گزارش روابط عمومی گروه موسیقی یارآوا، این پرفورمنس که به بهانه‌ی بازگشایی مجدد خانه‌ نمایش دا و  افتتاحیه‌ی بخش موسیقی آن و همچنین معرفی برنامه‌ی پیش روی گروه یارآوا به روی صحنه می‌رود، جمعه بیست و چهارم اسفند، رأس ساعت ۱۹ اجرا خواهد شد.
در این اجرا برنامه‌ی «کارگاه صدا»؛ پروژه‌ی موسیقی معاصر سال هزار و سیصد و نود و هشت که پروژه‌ای مشترک از یارآوا و دا خواهد بود معرفی می‌شود.
کارگاه صدا پروژه‌ای در دوازده شنبه‌ی سال ۱۳۹۸(هر ماه یک برنامه) در زمینه‌ی موسیقى معاصر، شامل بخش‌های مختلف است که یک روز کامل (از صبح تا شب) به این موسیقی اختصاص دارد و در خانه نمایش دا برگزار خواهد شد و توضیحات تکمیلی آن فردا اعلام می‌شود.

در اجرای «نو نِیم» علاوه بر نوازندگان ارکستر مدرن یارآوا، نادر مشایخی، شاهرخ خواجه‌نوری، محسن میرمهدی، آروین صداقت‌کیش و آلاله دانشمند حضور دارند.
قطعه/ پرفورمنس نو نِیم جزو سری «مجموعه‌ی فضا و مکان» جلالی است که در این سری، اثر بر اساس ویژگی‌های محل اجرا نوشته می‌شود. این کار بر روی شعری از فربد شیرمحمد و همراه با ویدئویی از ابوذر کبیری طراحی و نوشته شده است.
نوازندگان ارکستر مدرن یارآوا در این اجرا سهیل طباطبایی: سنتور، فائق نوری: کمانچه، علیرضا دزفولیان: تمبک، پرستو پیراسته‌فرد و نیوشا برائی: فلوت، خشایار پاسدار: کلارینت، فربد شیرمحمد: آکوردئون، سوگند مجدآبادی، سپیده یافتیان، تارا معنوی: ویلن، شقایق میری، محمدامین غیاث‌یگانه، مرتضی مدرسی، شهرزاد اسماعیلی، رومینا ظهیرنیا، سحر شیخ: گیتار، سجاد خداوردی، امیرحسین شریعتی: پرکاشن و هم‌چنین یاسمین شاه‌حسینی: عود و شقایق باقری: سوپرانو  نیز به عنوان سولیست خواهند بود.

ورود به این برنامه که رأس ساعت ۱۹ شروع می‌شود برای عموم آزاد است.

اجرای-پرفورمنس-نو-نِیم-از-گروه-موسیقی-یارآوا-پوستر

برچسب ها

نوشته های مشابه

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

  • سلام ،خوش آمدید , مهمان
دکمه بازگشت به بالا
بستن