اجراهاتازه هاکنسرت هانوازندگی

اولاف جان لنری پیانیست ایتالیایی در تالار رودکی

اولاف-جان-لنری-پیانیست-ایتالیایی-در-تالار-رودکی-www.honaremaa.ir

به گزارش هنر ما – پایگاه تخصصی هنر موسیقی ایران اولاف جان لنری پیانیست برجستۀ ایتالیایی ۴ و ۶ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ در تالار رودکی به اجرا می رود.

اولاف جان لنری فارغ التحصیل از کنسرواتوار ورونا و آکادمی پیانو در ایمولا می باشد، وی در دورۀ فعالیت هنری خود برندۀ مسابقات متعدد بین المللی پیانو از نقاط مختلف دنیا شده است که از مهمترین آنها می توان به مونزا، توکیو و مونت کارلو اشاره نمود.

اجراهای بی شمار در فستیوالهای بین المللی و همچنین به صورت رسیتال پیانو در شهرهای مختلف ایتالیا و سایر کشورها از جمله اتریش، فرانسه، آلمان، لهستان، ژاپن و همین طور در تالار رودکی تهران در اردیبهشت و آذرماه ۱۳۹۷ قسمتی از رپرتوار وی شامل تمامی ۳۲ سونات بتهوون می باشد که در ۸ کنسرت به صورت دوره ای در شهرهای مختلف ایتالیا به اجرا گذاشته می شود.

همکاری با ارکسترهای مختلف اعم از ارکستر سمفونیک برلین، توکیو، ارکستر فیلارمونیک مونت کارلو، ارکستر اپرای آرِنا در ورونا و ارکستر Pomeriggi Musicali در میلان و همچنین همکاری با رهبران برجسته ارکستر مانند لارنس فاستر (Lawrence Foster) و لیور شامبادال (Lior Shambadal) درباره تبحر لَنِری در نوازندگی پیانو همین بس که آرنالدو کُهِن (Arnaldo Cohen) پیانیست و منتقد موسیقی نامدار آمریکایی-آرژانتینی پس از شنیدن اجرای وی از واریاسیون بر روی تمی از پاگانینی ساخته برامس در یک فستیوال بین المللی، در مجله معتبر اینترنشنال پیانو (International Piano) نوشت: “این بهترین اجرای زنده ای بود که تا به حال شنیده ام”.

تاکنون اجراهای متعددی از وی ضبط و به انتشار رسیده که آخرین آلبوم شامل آثاری از برامس (بالاد اپوس ۱۰و واریاسونهای پاگانینی اپوس ۳۵ و کلاویرشتوک اپوس ۷۶) می باشد و توسط شرکت یونیورسال (Universal) منتشر شده است.

برای اطلاع بیشتر از جزییات و رزرو بلیت به سایت ایران کنسرت مراجعه فرمایید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

  • سلام ،خوش آمدید , مهمان
دکمه بازگشت به بالا
بستن