تازه هاجشنوارهفراخوان

دومین جشنوارۀ موسیقی امیر جاهد

دومین-جشنواره-موسیقی-امیرجاهد۲-www.honaremaa

به گزارش هنر ما – پایگاه تخصصی هنر موسیقی ایران به نقل از سایت “موسیقی ما” برنامه زمان‌بندی اجرای شرکت‌کنندگان دومین جشنواره موسیقی امیر جاهد از ۲۷ خردادماه تا ۴ تیرماه سال جاری اعلام شد.

در این مدت افراد و گروه‌ها در سه بخش تک‌نوازی، دونوازی و گروه‌نوازی در سالن ایوان شمس به رقابت خواهند پرداخت، روزهای ۲۷ و ۲۸ خرداد ماه ۱۳۹۸ این جشنواره به اجرای گروه‌نوازی، تک‌نوازی و دونوازی موسیقی ایرانی شرکت‌کنندگان شهر تهران اختصاص دارد. همچنین ۳ تیرماه شرکت‌کنندگان برای گروه‌نوازی، تک‌نوازی و دونوازی موسیقی غیر ایرانی روی صحنه می‌روند و ۴ تیرماه هم هنرمندان غیر تهرانی در رشته‌های گروه‌نوازی، تک‌نوازی و دونوازی ایرانی به اجرای برنامه می‌پردازند.

مراسم اختتامیه و اعلام برگزیدگان دومین جشنوارۀ موسیقی امیر جاهد نیز در روز پنجشنبه ۶ تیرماه در سالن ایوان شمس برگزار می‌شود، دومین جشنوارۀ موسیقی امیر جاهد دارای بخش های تکنوازی، دونوازی و اجرای گروهی است که فراخوان جشنواره آذرماه سال ۹۷ منتشر شد و پس از یک بار تمدید، ۳۰ د‌‌‌‌ی‌ماه پا‌یان یافت. آثار رسیده در یک مرحله مورد بررسی قرار گرفت و قرار است در روزهای اعلام شده گروه‌های برگزیده با حضور هیئت داوارن جشنواره به رقابت بپردازند.

دومین “جشنواره موسیقی امیرجاهد” با همکاری اداره کل فرهنگی شهرداری تهران، شهرداری منطقه ۱۴، خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد، خانه موسیقی ایران و موسسه نوای شیدایی برگزار می‌شود.

برچسب ها

نوشته های مشابه

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

  • سلام ،خوش آمدید , مهمان
دکمه بازگشت به بالا
بستن