اجراهاکنسرت ها

طلوع پسر خورشید در تالار وزارت کشور

لئو روخاس برای سومین بار در تهران روی صحنه می رود

طلوع-پسر-خورشید-در-تالار-وزارت-کشور-www.honaremaa.ir

لئو روخاس نوازنده جهانی فلوت و پن فلوت برای سومین بار پیاپی سه شنبه ۲۲ مرداد در تالار بزرگ وزارت کشور کنسرت برگزار می‌کند.

به گزارش سایت موسیقی هنر ما – پایگاه تخصصی هنر موسیقی ایران به نقل از موسیقی ما، لئو روخاس که پیش از این دو بار در ایران و برج میلاد روی صحنه رفته است، در جدیدترین اجرای زنده خود با کنداکتوری جدید این بار در تالار بزرگ وزارت کشور روی صحنه خواهد رفت تا پذیرای دوستداران موسیقی در ایران باشد.

روخاس در اجرای قبلی خود در تهران و در حالی که به زبان انگلیسی سخن می گفت رو به حضار گفت: « درست است که هم اکنون در تهران هستم اما سفر من به تهران درست از زمانی آغاز شد که پیشنهاد اجرا در کشور شما به من داده شد. من از همان روز تهران بودم و به راستی خودم را در ایران احساس می کردم. به راستی که من امشب به آرزو و رویایم رسیدم.»

لئو روخاس متولد ۱۹۸۴ در اکوادور است. این موزیسین در فصل پنجم مسابقه استعدادیابی Das supertalent پیروز شد و بعد از آن به شهرت زیادی دست پیدا کرد و با آثارش در نقاط مختلف دنیا روی صحنه رفت.

محیط زیست و ارتباط میان اجزای سازنده طبیعت نظیر خورشید و خاک و آباز جمله موضوعات آثار و کنسرت‌های لئو هستند و او معمولاً با استایل سرخپوستی کارهایش را معرفی و اجرا می‌کند.

جدیدترین کنسرت لئو روخاس به همت موسسه رنگین کمتن هنر جوان و تهیه کنندگی محمود شبیری و سپهر صاحبی روی صحنه خواهد رفت و بلبت فروشی این گنسرت در سایت TIK8 آغاز شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

  • سلام ،خوش آمدید , مهمان
دکمه بازگشت به بالا
بستن