اخبار و رویدادها

علیرضا قربانی جایزۀ جشن حافظ را به خانه برد

اسامی برندگان نوزدهمین جشن سالانه حافظ اعلام شد

قربانی-جایزۀ-جشن-حافظ-را-به-خانه-برد-www.honaremaa.ir

به گزارش هنر ما – پایگاه تخصصی هنر موسیقی ایران به نقل از سایت آوای فردا، در نوزدهمین جشن سالانه حافظ که در تیر ماه سال ۹۸ برگزار شد، علیرضا قربانی موفق به دریافت تندیس بهترین خواننده تیتراژ فیلم و سریال سال برای فیلم سینمایی، “چهار راه استانبول” و سریال “پدر” شد.

علیرضا قربانی که امسال کارنامه تقریبا موفقی همانند سال های قبل خود داشته است، علاوه بر چهارراه استانبول به کارگردانی و تهیه کنندگی مصطفی کیایی، تیتراژ سریال موفق پدر را هم به کارگردانی بهرنگ توفیقی در کارنامه اش داشت.

قربانی مدتی پیش جایزه بهترین موسیقی سنتی به انتخاب مردم را از پنجمین دوره جشن موسیقی ما بدست آورده بود و جایزه جشن حافظ دلیل محکم دیگری بر موفقیت های مردمی و حرفه ای وی خواهد بود.

سایر نامزدهای بخش بهترین خواننده تیتراژ فیلم و سریال در جشن حافظ به شرح زیر بود:
محسن چاوشی برای سریال “بانوی عمارت”، سینا سرلک برای سریال “حوالی پاییز”، رضا بهرام برای سریال “ممنوعه”، رضا کولغانی برای فیلم “مغزهای کوچک زنگ زده” و محمد معتمدی برای سریال “لحظه گرگ و میش” که البته محمد معتمدی بعد از اعلام نامزدی اش در این بخش، از حضور در برنامه امتناع کرد.

جشن حافظ امسال همانند دوره های قبل در بخش های سینما و تلویزیون برگزار شد که مانند هر سال، هدفش بررسی اکران سالانه سینما و تلویزیون ایران بود.

دبیری جشن را امید معلم بر عهده داشت و در بخش های مختلف برنامه هم از برگزیدگان سالانه سینما و تلویزیون تقدیر به عمل آمد.

برچسب ها

نوشته های مشابه

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

  • سلام ،خوش آمدید , مهمان
دکمه بازگشت به بالا
بستن