اجراهاکنسرت ها
موضوعات داغ

محمد معتمدی و بار دیگر بلیت های ارزان

«محمد معتمدی» بار دیگر در قالبِ‌ «هنر برای همه» روی صحنه می‌رود

محمد-معتمدی-و-بار-دیگر-بلیت-های-ارزان-www.honaremaa.ir

به گزارش هنر ما – پایگاه تخصصی هنر موسیقی ایران به نقل از موسیقی ما، در برنامه‌های تابستانی سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران، «محمد معتمدی» بارِ‌ دیگر در قالبِ پروژه‌ی «هنر برای همه» روی صحنه خواهد رفت.

این در حالی است که «سعید اوحدی» -رئیس سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران- و «هاشم میرزاخانی» رئیس موسسه تصویر شهر خبر می‌دهد که در این طرح با هنرمندان دیگر نیز صحبت شده است و آنان نیز برای حضور در این برنامه اعلام آمادگی کرده‌اند.

این برنامه‌ها از ۱۸ تیر تا ۸ شهریور برگزار خواهد شد. «محمد معتمدی» اولین بار این طرح را در منطقه‌ی خاوران روی صحنه برد و درباره‌ اش گفته است: «اجرای این طرح از آن جایی به ذهنم رسید که طی سال‌های اخیر همیشه شاهد این موضوع بوده‌ام که بخش زیادی از جامعه و مردم علاقه زیادی به دیدن کنسرت دارند؛ اما متأسفانه فقدان توان مالی اغلب مردم آن هم در شرایط اقتصادی فعلی اجازه نمی‌دهد که آنها شرایطی برای تماشای کنسرت‌های با کیفیت داشته باشند.

شما حساب کنید اگر یک خانوار ۵ نفره بخواهند کنسرت ببینند. سرپرست خانوار مجبور است که دستمزد ماهانه خود را به طور کامل برای خرید بلیت کنسرت صرف کند که این واقعاً برای یک سرپرست خانوار عملی و عقلانی نیست به همین جهت ما فکر کردیم چه کاری می‌توان در این زمینه انجام داد.در ماه‌های اخیر طرحی به ذهنم رسیده بود که بتوانم در قالب حوزه‌های تئاتر و موسیقی آن را به مرحله اجرا برسانم، این بود که ایده اجرایی «هنر برای همه» را طراحی و آن را با مسئولان سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران در میان گذاشتم.

در این حوزه هم جلساتی برگزار شد و این موضوعات مطرح شد که بتوانیم در قالب این طرح جامع از موقعیت مکانی و امکانات تالارهای خوب به ویژه در جنوب تهران که بلااستفاده یا کم استفاده هستند، بهره‌های بیشتری برده و در آنجا فضایی را فراهم کنیم که با مشارکت هنرمندان و اسپانسرها کنسرت‌هایی با بلیت ارزان قیمت را برگزار کنیم که خانواده‌ها بتوانند از اجراهای زنده نیز استفاده کنند.

آنچه برای بلیت این کنسرت‌ها در طرح «هنر برای همه» قیمت گذاری شده رقمی بین ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان و در صورت مشارکت اسپانسر پایین‌تر است که امیدوارم بتوانیم در این حوزه به نتیجه برسیم.»

برچسب ها

نوشته های مشابه

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

  • سلام ،خوش آمدید , مهمان
دکمه بازگشت به بالا
بستن