اخبار و رویدادهاتازه هافراخوان

نخستین پروژۀ مینیاتورهای آهنگسازان جوان ایرانی

فراخوان-نخستین-پروژه-مینیاتورهای-آهنگسازان-جوان-www.honaremaa.ir-1

شورای هنری فستیوال بین‌المللی موسیقی معاصر تهران، شرایط و راهنمای شرکت در فراخوان نخستین پروژۀ مینیاتورهای آهنگسازان جوان ایرانی را که در قالب چهارمین فستیوال بین‌المللی موسیقی معاصر تهران برگزار خواهد شد، اعلام کرد.
به گزارش روابط عمومی فستیوال موسیقی معاصر تهران، شورای هنری این فستیوال به منظور کشف، معرفی و حمایت از آهنگسازان جوان و نوگرای ایرانی و همچنین ایجاد فرصت تعامل مستقیم آنها با نوازندگان حرفه­‌ای و اساتید آهنگسازی، اقدام به برگزاری پروژه «مینیاتورهای آهنگسازان جوان ایرانی» در چهارمین فستیوال موسیقی معاصر تهران نموده است.
مهلت ارسال آثار در این بخش تا پایان وقت اداری ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۸ اعلام شده است و شورای هنری پروژه مینیاتورهای آهنگسازان جوان، پس از بررسی آثار ارسالی، ۱۰ اثر برگزیده را اعلام خواهد نمود.

بر اساس این فراخوان، پذیرفته شدگان طی یک هفته آثار خود را با نظارت و مشورت اساتید اهنگسازی و همچنین نوازندگان برجسته سازهای بادی، جهت اجرا در چهارمین فستیوال موسیقی معاصر تهران، آماده و تکمیل خواهند نمود. همچنین علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق شماره تلفن‌ ۰۲۱۸۸۹۰۳۸۲۳ (شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۱۳ الی ۲۰) و یا از طریق پست‌الکترونیک office@tehrancmf.com با دبیرخانه فستیوال تماس حاصل نمایند.

درمتن این فراخوان آمده است:
فستیوال موسیقی معاصر تهران، به منظور کشف ، معرفی و حمایت از آهنگسازان جوان و نوگرای ایرانی و همچنین ایجاد فرصت تعامل مستقیم آنها با نوازندگان حرفه¬ای و اساتید آهنگسازی، اقدام به برگزاری پروژه «مینیاتورهای آهنگسازان جوان ایرانی» در چهارمین فستیوال موسیقی معاصر تهران نموده است.

به همین منظور برای شرکت در اولین دوره این پروژه ، از همه آهنگسازان جوان ایرانی (Iranian Emerging Composers) دعوت می‌نماید برای شرکت در این دوره آثار خود را با شرایط ذکر شده در این فراخوان، حداکثر تا تاریخ ۱۵ فروردین ۱۳۹۸ به دبیرخانه فستیوال به نشانی پست الکترونیک office@tehrancmf.com ارسال نمایند.
شایان ذکر است که فقط آهنگسازانی پذیرفته خواهند شد که از تاریخ ۲۰ فروردین ۱۳۹۸ تا تاریخ ۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ امکان حضور فیزیکی در تهران را داشته باشند.

لینک سایت:

https://tehrancmf.com/fa-ir

برچسب ها

نوشته های مشابه

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

  • سلام ،خوش آمدید , مهمان
دکمه بازگشت به بالا
بستن