فستیوال

پنجمین دورۀ فستیوال شب‌های موسیقی

جزئیات اختصاصی از فستیوال شب‌های موسیقی

پنجمین-دورۀ-فستیوال-شب‌های-موسیقی-www.honaremaa.ir

به گزارش هنر ما – پایگاه تخصصی هنر موسیقی ایران به نقل از سایت موسیقی ما پنجمین دوره «فستیوال شب‌های موسیقی» از روز چهارشنبه ۱۲ تیر تا ۳۰ مرداد با حضور یازده گروه در ژانرهای مختلف در «خانه هنرمندان ایران» برگزار می‌شود و بخشی از درآمد آن برای کمک به هموطنان سیل‌زده در نظر گرفته می‌شود.

خانه هنرمندان ایران و موسسه فرهنگی‌هنری آوای حنانه برگزارکننده این فستیوال هستند و گروه‌های مختلف که در بین آن‌ها چند گروه در دوره‌های قبل هم حضور داشته‌اند، از ساعت ۲۰ تا ۲۲ در سالنِ «استاد جلیل شهناز» روی صحنه می‌روند.

قرار است شهریار مسرور ۱۲ تیر، نوید اربابیان ۱۴ تیر، گروه ضرب و فوت (داریوش صالح‌پور) ۱۹ تیر، گروه پلاستیکا (امیراشکان غلامی) ۲۱ تیر، سعید مبینی ۲ مرداد، گروه سبحان (سبحان اکرامی) ۴ مرداد، گروه چاربرج (داریوش صالح‌پور) ۱۶ مرداد، گروه وهاران (مهرداد زرینی) ۲۱ مرداد، گروه حافظ (میرفرساد ملک‌نیا) ۲۳ و ۲۴ مرداد، گروه حنانه (کامران همت‌پور) ۲۸ مرداد و گروه پیل‌دم (ژوبین عسگریه) روز ۳۰ مرداد قطعاتشان را اجرا کنند.

بلیت‌فروشی این فستیوال از طریق سامانه ایران کنسرت و همچنین به صورت حضوری از گیشه خانه هنرمندان ایران قابل تهیه است. بلیت فروشی گروه «پلاستیکا» و سبحان اکرامی از امروز آغاز شده است.

برچسب ها

نوشته های مشابه

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

  • سلام ،خوش آمدید , مهمان
دکمه بازگشت به بالا
بستن