اجراهاتازه هاکنسرت هانوازندگی

کوارتت وودی بلک در تهران

کنسرت “کوارتت وودی بلک” اتریشی ۲۴ فروردین ماه ۱۳۹۸ در فرهنگسرای نیاوران تهران به روی صحنۀ اجرا خواهد رفت.

به گزارش هنر ما – پایگاه تخصصی هنر موسیقی ایرانکوارتت وودی بلک از گروه های موسیقی اتریش ۲۴ فروردین ماه ۱۳۹۸ در فرهنگسرای نیاوران تهران به اجرا می رود. این کنسرت با همکاری موسسۀ “هرمس” با مدیریت رامین صدیقی و همچنین همکاری انجمن فرهنگی اتریش برگزار خواهد شد.

در توضیح این برنامه آمده است: ساز کلارینت‌ باس مدت زیادی نیست که به موسیقی معاصر جهان راه یافته و طی چند دهه اخیر در سبک‌های جز و ملل با محبوبیت زیادی روبرو شده است، حتی شنونده‌ های حرفه‌ای هم انتظار ندارند که این ساز خاص بتواند بدون همراهی سازی از جنس دیگر، گوش‌ها را نوازش دهد.

کوارتت “وودی بلک” از این انتظار فراتر رفته و جسورانه چهار کلارینت‌ باس را در کنار یگدیگر قرار داده است! آنها جملگی فارغ‌التحصیل دانشگاه موسیقی و هنرهای نمایشی وین (اتریش) هستند و ساخته‌های خودشان را با الهام از موسیقی ملل، معاصر، جز و البته چاشنی بداهه‌نوازی اجرا می‌کنند. فضای جذاب صوتی که توسط این گروه خلق می‌شود، شنونده را شگفت‌زده می‌کند.

زمان اجرای این کنسرت شنبه ۲۴ فروردین ماه ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۰ در فرهنگسرای نیاوران تهران خواهد بود، لازم به ذکر است هزینۀ خرید بلیط ۸۰ تا ۱۴۰ هزار تومان می باشد، برای تهیه بلیط و اطلاع بیشتر از جزییات این کنسرت به تیوال مراجعه فرمایید.

برچسب ها

نوشته های مشابه

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است

  • سلام ،خوش آمدید , مهمان
دکمه بازگشت به بالا
بستن