تازه هافراخوانمسابقهنوازندگی

کمپ کلارینت ۲۰۱۹ – اردوگاهی برای نوازندگان کلارینت

 

با توجه به اعلام فراخوان، امسال هم “کمپ کلارینت” طبق سنت چند سالۀ اخیر خود با شرکت نوازندگان کلارینت از سرتاسر خاورمیانه در شهر ازمیر ترکیه برگزار خواهد شد.

به گزارش هنر ما – پایگاه تخصصی هنر موسیقی ایران امسال هم “کمپ کلارینت” طبق سنت چند سالۀ اخیر خود با شرکت میهمانان و نوازندگان کلارینت از سرتاسر خاورمیانه در شهر ازمیر ترکیه برگزار خواهد شد. برگزارکنندۀ این برنامه “حسنو شلندرجی – Hüsnü Şenlendirici” نوازندۀ سرشناس کلارینت ترکیه و خاورمیانه می باشد، چندی پیش این نوازندۀ چیره دست ترکیه ای در تهران به همراه گروه “تکسیم تریو – Taksim Trio” برای اجرا به روی صحنه رفت، همچنین حسنو شلندرجی کنسرتهای متعددی نیز در سرتاسر اروپا برگزار کرده است.

کمپ-کلارینت-۲۰۱۹---اردوگاهی-برای-نوازندگان-کلارینت-۲-www.honaremaa.ir

در این گردهمایی موسیقیایی هرشب نوازندگان تواناییهای فردی خود را دور هم به اشتراک خواهند گذاشت و در نهایت برای بهترین نوازنده جوایزی هم در نظر گرفته شده است.

زمان و محل برگزاری این رویداد هیجان انگیز ۱ جولای ۲۰۱۹ برابر با ۱۰ تیرماه ۱۳۹۸ به مدت ۶ روز در مزرعۀ شخصی حسنو شلندرجی، بین برگاما و کینیک دو شهر زیبای ازمیر خواهد بود. لازم به ذکر است هزینۀ شرکت در این گردهمایی ۱۴۰۰ لیر ترکیه می باشد. برای ثبت نام و اطلاع از جزییات بیشتر به سایت کمپ کلارینت مراجعه فرمایید.

کمپ-کلارینت-۲۰۱۹---اردوگاهی-برای-نوازندگان-کلارینت-www.honaremaa.ir

برچسب ها

نوشته های مشابه

2 دیدگاه

  • سلام ،خوش آمدید , مهمان
دکمه بازگشت به بالا
بستن