برگزاری جلسۀ شورای نظارت بر آموزشگاه های موسیقی

توضیحات

به گزارش سایت هنر ما – پایگاه تخصصی هنر ایران به نقل از روابط عمومی دفتر برنامه ریزی و توسعه آموزش های فرهنگی و هنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، در آخرین جلسه شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های آزاد موسیقی که با حضور مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و توسعه آموزش های فرهنگی و هنری و اعضای این شورا برگزار شد، پرونده ۱۶ متقاضی تاسیس آموزشگاه آزاد موسیقی توسط اعضا شورا بررسی شد که پرونده پنج نفر از متقاضیان برای تاسیس آموزشگاه تائید شد.

بر پایه این گزارش، از پنج تقاضای تایید شده دو مورد به استان تهران، دو مورد خراسان رضوی و یک مورد در استان البرز تعلق دارد.

همچنین با نظر شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاهای آزاد هنری برای هفت نفر از متقاضیان آموزشگاه موسیقی آزمون تخصصی برگزارخواهد شد.

حسن ریاحی، داود گنجه‌ای، کیاوش صاحب نسق، سیمون آیوازیان، محمد اله‌ یاری فومنی مدیر کل دفتر موسیقی، احمد صدری به عنوان نماینده فرهنگستان هنر و علی اکبر صفی پور مدیرکل دفتر آموزش اعضای شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاه های موسیقی هستند که بر اساس مصوبه ۴۷۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی تشکیل شده است.

این جلسات شورای مرکزی نظارت بر آموزشگاههای آزاد هنری به منظور رسیدگی و نظارت بر عملکرد آموزشگاه‌ها، ایجاد هماهنگی‌های لازم در کار شوراهای رسیدگی و نظارت استان در سراسر کشور و رسیدگی به درخواست متقاضیان تاسیس آموزشگاه های آزاد موسیقی به صورت هفتگی برگزار می شود. آخرین جلسه روز یکشنبه ۱۶ شهریور ماه برگزارشد.

برچسب ها

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *