تمدید مهلت ثبت نام در سومین جشنواره موسیقی امیرجاهد

توضیحات

به گزارش سایت هنر ما – پایگاه تخصصی هنر ایران به نقل از روابط عمومی جشنواره، مهدی مساح بیدگلی دبیر اجرایی سومین جشنواره موسیقی امیرجاهد گفت: جشنواره امسال در بخش‌های دونوازی و گروه نوازی برگزار می‌شود و بسیاری از گروه‌های متقاضی به دلیل شیوع بیماری کرونا و لزوم فاصله‌گذاری اجتماعی نتوانستند تمرینات خود را پیگیری کرده و آثار مورد قبولشان را به جشنواره ارسال کنند.

وی افزود: البته تعدادی از متقاضیان هم آثارشان را به دبیرخانه جشنواره فرستادند، اما به دلایل ذکرشده هیئت داوران مرحله اول جشنواره موفق به بررسی آثار نشدند.

دبیر اجرایی سومین جشنواره موسیقی امیرجاهد در مورد برگزاری این رویداد در سال آینده نیز گفت: با توجه به شرایط پیش‌آمده و لزوم برگزاری باشکوه جشنواره در سومین دوره خود، شورای سیاست‌گذاری تصمیم به تمدید مهلت ارسال آثار تا پایان بهمن‌ماه سال جاری گرفت تا مرحله نهایی جشنواره در سال ۱۴۰۰ برگزار شود.

در این جشنواره که شامل سه بخش: موسیقی ایرانی (دونوازی، گروه نوازی و آواز)، موسیقی کلاسیک (دونوازی، گروه نوازی و آواز) و پژوهش در زمینه موسیقی شهری است، افراد متقاضی و گروه‌های موسیقی با توجه به رده سنی و سوابق آموزشی پس از ارزیابی اولیه و کسب مجوز، به رقابت خواهند پرداخت.

علاقه‌مندان برای شرکت در این جشنواره می‌توانند با مطالعه فراخوان و آئین‌نامه جشنواره، فرم ثبت نام را از طریق و سایت خانه موزه استاد امیرجاهد www.moeenjahed.ir دریافت و تکمیل کرده و به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند. مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا پایان بهمن‌ماه ۱۳۹۹ خواهد بود.

سومین جشنواره موسیقی امیرجاهد به همت خانه موسیقی ایران، شهرداری تهران و خانه موزه دکتر معین و استاد امیرجاهد برگزار می‌شود.

برچسب ها

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *