نوازندۀ برجستۀ سیستان و بلوچستان در بستر بیماری

توضیحات

به گزارش سایت هنر ما – پایگاه تخصصی هنر ایران به نقل از هنرآنلاین، خداداد شَکَل‌زهی از نوازندگان برجسته ساز قیچک در سیستان و بلوچستان، درباره فعالیت این روزهای خود گفت: این روزها حال من به هیچ وجه خوب نیست. چند روزی است که به خاطر بیماری در خانه افتاده‌ام و نمی‌توانم کار کنم.

وی اظهار داشت: همه درآمد من از هنر و موسیقی است ولی الآن مدتی است که به خاطر بیماری نمی‌توانم کار کنم. سرپرست ۲۲ نفر هستم و بچه‌های کوچک دارم که همراه مادرهایشان پیش من هستند و الآن به مشکل خورده‌ام.

این هنرمند که اواخر ماه پیش در اولین دوره کنسرت‌ آنلاین موسیقی نواحی در تهران به اجرای کنسرت پرداخت، درباره وضعیت بیماری خود عنوان کرد: این روزها فشارم بالا و پایین می‌شود و گاهی بیهوش می‌شوم و در خانه می‌افتم. من مشکل قلبی هم داشتم و این روزها اصلاً حال خوشی ندارم حتی امکان تدریس موسیقی برای امرار معاش و کسب درآمد ندارم.

او در پایان گفت: من بارها به ادارات مختلف برای مشکلاتم در این سال‌ها مراجعه کردم اما هیچ کس پاسخگو نیست. دیگر کارد به استخوانم رسیده چون نه تنها خودم بلکه بیماری تمام خانواده من را درگیر کرده و کاری از دستم ساخته نیست.

برچسب ها

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *