وبینار مهارت های انتشار و درآمدزایی از موسیقی

توضیحات

به گزارش سایت هنر ما – پایگاه تخصصی هنر ایران، نخستین وبینار مهارت های انتشار و درآمدزایی از موسیقی به تحلیل “احسان مطوری”، موزیسین سرشناس و مدیر کمپانی “شید ریکوردز” ساکن آمریکا ۱۰ مهرماه ۱۳۹۹ به صورت آنلاین برگزار می شود.

این رویداد به صورت آنلاین در سایت “ایسمینار” برگزار خواهد شد، در توضیحات این وبینار آمده است:

“وبینار مهارت های انتشار و درآمدزایی از موسیقی عنوان یک سمینار آنلاین دو ساعته است که در آن «احسان مطوری»، موزیسین سرشناس و مدیر کمپانی شید ریکوردز ساکن آمریکا، به تحلیل سه سر فصل اساسی می پردازد.

سرفصل های اساسی که کاربرد بسیار زیادی برای اهالی موسیقی و تولیدکنندگان این حوزه اعم از خواننده‌ ها و موزیسین ها دارد. این روزها با توجه به گسترش پلتفرم های بین المللی موسیقی و مخاطبان چند صد میلیونی این بسترها در اقصی نقاط جهان، لزوم حضور در این پلتفرم ها بیش از پیش حس می شود.

از سوی دیگر این پلتفرم ها پتانسیل بسیار خوبی برای درآمدزایی دارند. درآمدزایی در این فضاها فارغ از سبک و کشور مبدأ آن اثر است و هنرمندان ایرانی هم می توانند به خوبی درآمدهای چشمگیری در این پلتفرم ها داشته باشد.

همین موضوع کسب درآمد از سایت ها و پلتفرم های بین المللی موسیقی سرفصل اول وبینار مهارت های انتشار و درآمدزایی از موسیقی است. اما برای درآمدزایی و درخشش حرفه ای در پلتفرم های صوتی و تصویری جهان باید با اصول انتشار آثار در آنها آشنا شد.

برخی این تصور را دارند که همانند سایت‌های داخلی می توان با یک ایمیل، هر اثر موسیقایی را در این پلتفرم ها منتشر کرد اما اینطور نیست و انتشار آثار در آنها هم نکات فنی پیچیده و مهمی دارد که در صورت عدم رعایت آنها، درآمدزایی و شنیده شدن آثار هم حاصل نمی شود.

سرفصل دیگر وبینار مهارت های انتشار و درآمدزایی از موسیقی با ارائه احسان مطوری مربوط به تحلیل و تشریح روش های جذب مخاطب و درآمد از Stream و Download است. نکته حائز اهمیت این است که این وبینار به تحلیل و تشریح روش های کسب درآمد از آثار صوتی و تصویری می پردازد.

همچنین در پایان این وبینار به تمامی شرکت کنندگانی که در طول زمان برگزاری وبینار در جلسه حضور داشته باشند گواهی پایان دوره اعطا خواهد شد.”

زمان برگزاری وبینار ۱۰ مهرماه ۱۳۹۹ و ساعت آن ۱۹ الی ۲۲ اعلام شده است، جهت اطلاع و خرید بلیط به سایت “ایسمینار” مراجعه فرمایید.

برچسب ها

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *