پیام “احمد پژمان” به یازدهمین “جشنوارۀ موسیقی فارس”

توضیحات

به گزارش سایت هنر ما – پایگاه تخصصی هنر ایران به نقل از انجمن موسیقی ایران، در پیام احمد پژمان آمده است:

“در این دوران ناگوار کرونایی خوشحالم که حداقل فضای مجازی این امکان را به من داده تا بتوانم با شما هنرمندان و اهالی موسیقی استان فارس در ارتباط باشم.

گرچه نتوانستیم مرحلۀ نهایی گروه‌نوازی را برگزار کنیم اما باید تأکید کنم تلاش پیگیرانۀ هنرمندان، مدیران هنری آگاه و دلسوز این استان و مشورت با بهترین موسیقی‌دان‌های کشور از چند سال پیش پایه‌گذار جشنواره‌ای شد که به‌زعم من و سایر همکارانم، شایستۀ شأن و نام هنری استان فارس و شهر شیراز است.

برای من باعث خوشحالی و مباهات است که در کنار این رویداد بودم و لحظات شیرین و افتخارآمیزی در این دو دوره تجربه کردم. بسیار جای امیدواری است که در دوره‌های آتی، جشنواره با همین شور و نشاط در سطح بالاتر برگزار شود.

در این مدت، هم من و هم داوران، از پیشرفت کار گروهی و مقالات ارسالی شگفت‌زده بودیم. این پیشرفت در مدت بسیار کم نشان می‌دهد که راه درستی رفته‌ایم. امیدوارم کوشش ما در اعتلای هنر موسیقی کشورمان ادامه داشته باشد.

از همۀ هنرمندان که اکثراً جوان هستند و با ما همکاری کردند و باعث رونق جشنواره شدند سپاسگزاری می‌کنم و فرصت را غنیمت می‌شمارم تا به برگزیدگان بخش ارزشمند ملیِ پژوهش نیز تبریک بگویم.

برگزاری مسابقات این‌چنین هنری و حرفه‌ای، نتیجۀ زحمت مربیان و هنرمندان پیشکسوت خود استان فارس است که شرکت‌کنندگان جوان این جشنواره را تربیت کرده‌اند. من، تیم جشنواره و انجمن موسیقی استان فارس وظیفۀ خود می‌دانیم که از آنان از صمیم قلب تشکر کنیم.

موفقیت جشنواره، قطعاً مدیون کاردانی و دقت نظر هنرمندان و استادان بزرگی است که با وجود مشغله‌های فراوان چه در راهنمایی و چه به صورت هیئت داوران به ما کمک کردند. لطف آن‌ها را ارج می‌نهیم و برای آن‌ها بهترین‌ها را آرزو می‌کنم.

در پایان لازم می‌دانم از تیم حرفه‌ای برگزاری جشنواره، کیوان فرزین و فرشید ذاکری و البته انجمن موسیقی استان فارس که همگی با اشتیاق و انضباط فراوان به بهترین وجه این جشنواره را به انجام رساندند تشکر کنم، دست آن‌ها را صمیمانه می‌فشارم.”

لازم به ذکر است، در آخرین اطلاعیۀ ستاد برگزاری جشنواره در خصوص پرداختی‌ها آمده است:

ستاد برگزاری یازدهمین جشنوارۀ موسیقی فارس ضمن سپاس مجدد از تمامی گروه‌ها، هنرمندان و افرادی که طی این جشنواره صمیمانه همراه آن بودند بدین‌وسیله اعلام می‌کند تمامی پرداخت‌های مرتبط با این جشنواره برای برگزیدگان بخش پژوهش و سرپرستان گروه‌های راه‌یافته به مرحلۀ نهایی (به نسبت تعداد اعضای هر گروه) انجام شده است.

برچسب ها

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *