آزمون کارت صلاحیت تدریس مربیان آموزشگاه های آزاد هنری

توضیحات

به گزارش سایت هنر ما – پایگاه تخصصی هنر ایران به نقل از ایلنا، آزمون متقاضیان دریافت کارت صلاحیت تدریس مربیان آموزشگاه‌های آزاد هنری رشته موسیقی به منظور جلوگیری ازشیوع بیماری کرونا و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، از راه دور و به صورت آنلاین در حال برگزاری است.

در این آزمون ها، استان تهران با تعداد سی و دو نفر در دو گرایش سازهای کوبه‌ای و ساز سنتور و استان همدان با تعداد ۱۳۷ نفر در کلیه گرایش‌ها حضور داشتند. همچنین کلیه متقاضیان ثبت نام شده رشته موسیقی استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی و خراسان شمالی با تعداد ۱۵۰نفر در همه گرایش‌ها در حال انجام است.

این آزمون‌ها طبق تفاهم نامه همکاری بین معاونت امور هنری و موسسه فرهنگی هنری خانه موسیقی ایران با نظارت دفتر برنامه‌ریزی و توسعه آموزش‌های هنری برگزار می‌شود.

متقاضیان دریافت کارت صلاحیت تدریس می‌توانند به سامانه aes.farhang.gov.ir مراجعه و پس از مطالعه شیوه‌نامه کارت صلاحیت تدریس نسبت به ثبت نام در رشته مورد تقاضا اقدام کنند.

تفاهم نامه برگزاری آزمون‌های متقاضیان سایر رشته‌ها (به جز موسیقی) نیز با موسسه توسعه هنرهای تجسمی معاصر منعقد شده و روند برگزاری آزمون این رشته‌ها به صورت استانی و طی روزهای آینده انجام خواهد شد.

برچسب ها

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *