جامعۀ امروز مشتاق شنیدن آثار پر احساس است

توضیحات

به گزارش سایت هنر ما – پایگاه تخصصی هنر ایران به نقل از ایرنا، آلبوم شیهه‌های رهایی نیمه دوم پاییز سال جاری درحالی در دسترس دسترس عموم قرار خواهد گرفت که به گفته آهنگسازش جامعه امروز با توجه به شرایط اقتصادی و بحران کرونا تشنه‌تر از هر زمان دیگر، مشتاق شنیدن اثری پر احساس و گیراست.

کیوان ساکت نوازنده و آهنگساز ایرانی در گفت و گویی در پیرامون این اثر گفت:

در این پروژه که اولین همکاری من با خانم فریده مقدم شاعر این آلبوم بوده است از شعرهای مجموعه این شاعر تحت عنوان زمان بی انتها استفاده کرده ایم و ‌این آلبوم با هشت آهنگ تحت عنوان شیهه‌های رهایی نیمه دوم پاییز روانه بازار موسیقی خواهد شد.

ساکت افزود:‌

جامعه امروز با توجه به شرایط اقتصادی و بحران کرونا تشنه تر از هر زمان دیگر، مشتاق شنیدن اثری پر احساس و گیراست و دنیای امروز در شرایط ویژه و متفاوتی نسبت به قبل قرار دارد و کرونا تمام مناسبات دنیای ما را دگرگون کرده است و حس می‌کنم که این آلبوم در عین لطافت و عمق، سلیقه مخاطبان خاص را جلب کند.

وی دربارۀ مخاطبان خاص گفت:

ما هنرمندان در جنین شرایطی با چالش دیگری نیز روبرو هستیم و آن قبول این حقیقت است که فروش فیزیکی آلبوم های موسیقی معنای خود را از دست داده است و از آنجاییکه بستر لازم برای فروش اینترنتی امن و قانونی در کشور وجود ندارد؛ مخاطبین واقعی ما فرهیختگانی هستند که این قانون را بصورت یک وظیفه و فرهنگ اجتماعی پذیرفته اند. و از نظر من این فرهیختگان مخاطبان خاص آلبوم شیهه‌های رهایی خواهند بود

برچسب ها

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.