“پدرام جمشیدی” موسیقی “دوجان” را می سازد

توضیحات

به گزارش سایت هنر ما – پایگاه تخصصی هنر ایران، پدرام جمشیدی موسیقی متن تله فیلم “دوجان” به تهیه کنندگی محمدرضا باصری و کارگردانی علیرضا شاکری را می سازد.

“دوجان” که مدتیست در مرحلۀ تدوین به سر می برد داستان آن به گفتۀ محمدرضا باصری تهیه کنندۀ این تله فیلم حکایت از ناهنجاری های ناپسند اجتماعی جامعه و دروغ دارد، در فضایی ناتوریالیسم قصۀ زندگی دختری دبیرستانی را روایت می کند.

جمشیدی در مورد ساخت موسیقی متن “دوجان” گفت: “زمانی که ساخت موسیقی این تله فیلم به من پیشنهاد داده شد، پس از صحبت های اولیه برای درک بهتر فضا و داستانی که در جریان است شروع به مطالعۀ فیلمنامۀ آن کردم و در همان بار نخست به شدت جذب موضوع آن شدم.

“دوجان” راوی اتفاقاتی است که امکان دارد برای هرکدام از ما پیش بیاید، داستان رنج و صدماتی که جدا از خلاف عرف بودن آن اتفاق در جامعۀ ایران، پیامدهای سهمگینش برای قربانیان آن بی شک از دیدۀ اکثریت پنهان می ماند.

تمام تلاشم را کرده ام تا بهترین و تاثیرگذارترین موسیقی را بسازم تا وقایعی که در داستان فیلم در جریان است بتواند چندین برابر عمیق تر در قلب و ذهن مخاطب جای بگیرد.”

لازم به ذکر است بازیگران این تله فیلم کامران طاهری، نکیسا نوری، مهدیه سلیمانی، صدف صفری، نیما عابدی خیابان، امیرپاشا عبدی، فاطمه افشاری و کاوه فرجاد منش می باشند.

اسامی سایر عوامل دوجان نیز به شرح زیر است:

مدیر تولید: فرزاد احمدی نیا، دستیار و برنامه ریز: محمدرضا باصری، تصویربردار: محمدرضا موسی لو، صدابردار: محمدرضا شیبانی، منشی صحنه: ترانه حامدی، طراح صحنه: امید عبدی، طراح لباس: فاطمه توکلی، گروه کارگردانی: مهرداد حسین زاده و ابراهیم ابوالفتحی، گروه گریم: پروین شفیعی نژاد، هدیه خدایی و امیر حسن عباسی، عکاس: امین زمانیان، پوستر: پگاه مسعودیان.

برچسب ها

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.